Klienci Indywidualni

Obsługa prawna klientów indywidualnych – osób fizycznych

W życiu każdego człowieka pojawiają się sytuacje, w których niezbędne staje się skorzystanie z pomocy radcy prawnego lub adwokata. Nasza Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną klientom indywidualnym, którzy oczekują pełnego zaangażowania przy prowadzeniu ich sprawy.

Kancelaria zapewnia obsługę prawną w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu, a na życzenie Klienta także w jego siedzibie lub miejscu zamieszkania.

Nasi prawnicy reprezentują Klientów przed sądami i urzędami na terenie całej Polski.

Poniżej przedstawiamy zakres prowadzonej przez nas praktyki:

SPORY SĄDOWE

reprezentacja przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi wszystkich instancji. Oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i karnych.
Czytaj więcej

PRAWO RODZINNE

Sprawy rozwodowe, podział majątku, alimenty
Zajmujemy się reprezentacją Klientów sporach rodzinnych, zwłaszcza w procesach rozwodowych, sprawach alimentacyjnych oraz o podział majątku wspólnego. Prowadzimy także sprawy związane w władzą rodzicielską i ustaleniem miejsca stałego pobytu małoletniego
Czytaj więcej

SPADKI I ZACHOWKI

dziedziczenie testamentowe, podział majątku spadkowego
Prowadzimy sprawy spadkowe, w szczególności sprawy o zachowek i podział majątku spadkowego. Pomagamy i doradzamy przy sporządzaniu testamentu.
Czytaj więcej

PRAWO PRACY

Spory pracownicze, układy zbiorowe
Reprezentujemy pracodawców i pracowników w sporach z zakresu prawa pracy, sporządzamy projekty umów i regulaminów pracy i układów zbiorowych.
Czytaj więcej

UMOWY I PRAWO ZOBOWIĄZAŃ

tworzenie i opiniowanie umów, negocjacje
Tworzymy i opiniujemy teksty umów i regulaminów. Prowadzimy negocjacje umów w imieniu Klientów. Oferujemy reprezentację w sporach dotyczących nieprawidłowego wykonania umowy.
Czytaj więcej

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

windykacja polubowna, sądowa, egzekucja należności
Oferujemy naszym Klientom windykację należności – zarówno na etapie polubownym, sądowym jak i egzekucyjnym. Zajmujemy się również skupowaniem wierzytelności wymagalnych.
Czytaj więcej

ODSZKODOWANIA

Odszkodowanie, zadośćuczynienie, renta
Kancelaria Pawlikowski specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym. Do najczęstszych spraw o odszkodowanie prowadzonych przez naszych prawników należą sprawy szkód powstałych w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego i wypadku przy pracy.
Czytaj więcej

PRAWO CUDZOZIEMCÓW

Reprezentacja cudzoziemców w sprawach o stały i tymczasowy pobyt
Reprezentujemy naszych Klientów w prowadzonych sprawach administracyjnych dotyczących zezwolenia na pracę a także tymczasowego i stałego pobytu.
Czytaj więcej

Kancelaria Prawna Wrocław – radca prawny Radosz Pawlikowski – obsługa prawna klientów indywidualnych.