Klienci Biznesowi

Obsługa prawna firm

Klientom biznesowym zapewniamy obsługę prawną na najwyższym poziomie. Rozumiemy potrzeby biznesu i wychodzimy im naprzeciw. Nasi radcowie prawni posiadają niezbędne doświadczenie do świadczenia skutecznej obsługi prawnej.

Stanowimy doskonały wybór dla wymagających przedsiębiorców, ceniących sobie profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do Klienta.

Naszym Klientom proponujemy skorzystanie z oferty stałej obsługi prawnej, co pozwala nam na pełniejszą ochronę prawną wszystkich interesów Klienta i lepsze poznanie jego spraw.

Usługi prawne świadczymy w naszej Kancelarii we Wrocławiu, a na specjalne życzenie Klienta także w jego siedzibie.

Reprezentujemy Klientów przed sądami i urzędami na terenie całej Polski.

Poniżej przedstawiamy zakres prowadzonej przez nas praktyki:

 

PRAWO GOSPODARCZE

prawo gospodarcze publiczne, spory pomiędzy przedsiębiorcami
Prowadzimy sprawy gospodarcze pomiędzy przedsiębiorcami. Zapewniamy stałą obsługę prawną klientów biznesowych. Doradzamy w zakresie publicznego prawa gospodarczego (zezwolenia, koncesje).
Czytaj więcej

SPORY SĄDOWE

reprezentacja przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi wszystkich instancji. Oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i karnych.
Czytaj więcej

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

windykacja polubowna, sądowa, egzekucja należności
Oferujemy naszym Klientom windykację należności – zarówno na etapie polubownym, sądowym jak i egzekucyjnym. Zajmujemy się również skupowaniem wierzytelności wymagalnych.
Czytaj więcej

UMOWY I PRAWO ZOBOWIĄZAŃ

tworzenie i opiniowanie umów, negocjacje
Tworzymy i opiniujemy teksty umów i regulaminów. Prowadzimy negocjacje umów w imieniu Klientów. Oferujemy reprezentację w sporach dotyczących nieprawidłowego wykonania umowy.
Czytaj więcej

PRAWO SPÓŁEK HANDLOWYCH

Spółki prawa handlowego
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej spółek handlowych, od momentu ich zawiązania do momentu ich likwidacji. Reprezentujemy także wspólników i członków zarządów w sprawach związanych z działalnością spółki.
Czytaj więcej

PRAWO PRACY

Spory pracownicze, układy zbiorowe
Reprezentujemy pracodawców i pracowników w sporach z zakresu prawa pracy, sporządzamy projekty umów i regulaminów pracy i układów zbiorowych.
Czytaj więcej

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

wspólnoty mieszkaniowe, hipoteki, księgi wieczyste, obrót nieruchomościami
W ramach naszej praktyki prowadzimy obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, inwestorów, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości, firm budowlanych oraz osób fizycznych.
Czytaj więcej

PRAWO CUDZOZIEMCÓW

Reprezentacja cudzoziemców w sprawach o stały i tymczasowy pobyt
Reprezentujemy naszych Klientów w prowadzonych sprawach administracyjnych dotyczących zezwolenia na pracę a także tymczasowego i stałego pobytu.
Czytaj więcej

 

Kancelaria Prawna Wrocław – radca prawny Radosz Pawlikowski – obsługa prawna firm